Patricia Arquette stopt met roken door corona

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Patricia Arquette probeert een positieve draai te geven aan de uitbraak van het coronavirus. De actrice is gestopt met roken en roept haar volgers op dat ook te doen.

“Aangezien covid-19 de longen aanvalt, is een van de belangrijkste dingen die je nu kunt doen stoppen met roken en vapen. Ik zit op dag 3. Wie doet er mee?”, aldus Patricia op Twitter.

Een van haar fans vroeg haar daarop of het tot nu toe moeilijk is geweest, waarop de Boyhood-actrice antwoordde: “Over het algemeen gaat het prima, met een paar moordneigingen hier en daar.”

De Oscarwinnares gaf een aantal van haar volgers ook een serieus steuntje in de rug met aanmoedigende woorden en gifjes. Sommige fans deelden verhalen over familieleden die ze zijn verloren aan longkanker. “Ik wil niet dat mijn kinderen dat ooit hoeven mee te maken”, liet Patricia daarop weten.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.