Peel en Maas besluit over paar weken over dwangsom Peter Gillis

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De gemeente Peel en Maas neemt binnen enkele weken een besluit over het opstarten van het invorderingstraject voor de dwangsom van 250.000 euro die SBS-coryfee Peter Gillis moet betalen. De 60-jarige Gillis heeft de dwangsom nog niet voldaan. De financiële sanctie is opgelegd aan Oostappen Groep, het vakantieparkenbedrijf van Gillis.

Oostappen Groep heeft de dwangsom opgelegd gekregen voor het illegaal huisvesten van arbeidsmigranten op vakantiepark De Berckt in het Limburgse Baarlo. Gillis heeft niet betaald omdat hij denkt “dat ze daar niet recht op hebben”. De ondernemer, bekend van realitysoap Familie Gillis: Massa is Kassa, had tot 10 juli de tijd gekregen om te betalen.

De gemeente overweegt nu het invorderingstraject op te gaan starten. “Dit is een bestuursrechtelijk traject, we doen dit stap voor stap”, aldus een zegsman.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.