Pieter Derks is productiever als vader

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

AMSTERDAM – Het vaderschap heeft Pieter Derks een stuk productiever gemaakt. De cabaretier deelt zijn tijd nu beter in, vertelt hij in het AD.

“Ik ben veel productiever geworden, pak m’n kansen om te schrijven als ze zich voordoen”, aldus Pieter. “Vroeger kon ik gerust een dag wachten op inspiratie, die dan toch niet kwam. Nu is het zo: als ik volgende week een liedje af wil hebben, moet ik nu beginnen, tijdens middagdutjes. Dat is een groot verschil.”

De 34-jarige Pieter, die het theater in gaat met zijn nieuwe voorstelling Voor wat het waard is, werd vier jaar geleden vader van dochter Daantje. Inmiddels heeft hij zijn gezin uitgebreid met zoon Moos (2) en dochter Bobbie (8 maanden).

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.