Pieter van Vollenhoven niet bij herdenking op de Grebbeberg

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Pieter van Vollenhoven is zondagavond niet bij de dodenherdenking op het Militair Ereveld Grebbeberg in Rhenen. Dat bevestigt de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) na berichtgeving van De Gelderlander.

De 86-jarige Van Vollenhoven laat de herdenking in Rhenen “gezien het volle programma” aan zich voorbijgaan en “richt zich op het bijwonen van Bevrijdingsdag” maandag, aldus de RVD. Van Vollenhovens zoon Pieter-Christiaan is wel bij de herdenking op de Grebbeberg aanwezig.

Eerder op zondag was Van Vollenhoven nog wel met zijn vrouw prinses Margriet bij de herdenking op de Canadese begraafplaats in de Twentse gemeente Rijssen-Holten. Hier legden zij een krans.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.