Pijnlijk voor Paul de Leeuw: zelfs vrienden kijken niet naar Ranking the Stars

Paul de Leeuw heeft voor het eerst gereageerd op de flinke kritiek rond het nieuwste seizoen van Ranking the Stars. En die kritiek komt niet alleen van kijkers: zelfs zijn eigen vrienden zijn afgehaakt.

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Volgens veel kijkers heeft de show zijn beste tijd gehad, en ook Paul zelf lijkt dat deels te erkennen. In de VARAgids blikt hij terug op de situatie. ,,Het is een programma met voornamelijk reality-sterren voor een specifieke, vooral jonge doelgroep. En als je de uitgestelde kijkers erbij optelt valt het nog mee, maar het had beter gekund, zeker tijdens de Olympische Spelen”, zegt Paul.

Vrienden afgehaakt

Opvallend is dat Paul lange tijd zweeg over alle ophef. Daar heeft hij een duidelijke reden voor. ,,Ik weet: je moet nooit bewegen als je geschoren wordt. Het is altijd een programma geweest waar de meningen over verdeeld waren. Maar vrienden van mij zijn ook afgehaakt omdat ze gasten niet meer herkenden.”

Toch betekent de kritiek niet automatisch het einde van het programma. Paul sluit een nieuw seizoen niet uit. ,,Als RTL zegt: we gaan door en er kijken nog mensen, dan zou ik het zo weer maken, hoor. Het is ontzettend leuk om te doen. Denk in mogelijkheden!”

Tags

PAUL DE LEEUWRANKING THE STARS

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.