Politiebureau in Utrecht ontruimd om ‘verdachte situatie’

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

UTRECHT (ANP) – In Utrecht is een politiebureau ontruimd om een “verdachte situatie”, meldt de politie op X. Het gaat om het hoofdbureau aan de Kroonstraat. “Alle medewerkers van het hoofdbureau van politie aan de Kroonstraat hebben het pand verlaten. We zijn nog bezig de situatie onder controle te krijgen”, zegt een woordvoerder van de Utrechtse politie.

Volgens de website 112 Vandaag zou een vrouw met explosieven zich in het gebouw bevinden. De woordvoerder kan dat niet bevestigen, maar zegt wel “die signalen” ook te hebben gekregen. Specialisten van de politie en de Explosieven Opruimingsdienst verkennen het pand, meldt de politie.

Rond het bureau is een ruime afzetting gemaakt zodat hulpdiensten veilig kunnen werken. Er zijn vooralsnog geen omwonenden geëvacueerd.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.