Popprijs wordt dit jaar wel uitgereikt

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De Popprijs wordt volgende week voor het eerst sinds het begin van de coronacrisis weer uitgereikt. Dat heeft de organisatie van Eurosonic Noorderslag donderdag bekendgemaakt. Vorig jaar kwam er geen winnaar omdat de muzieksector door corona zo hard was geraakt dat de organisatie het “ongepast” vond.

De Popprijs werd in 1986 in het leven geroepen en groeide door de jaren heen uit tot een van de belangrijkste prijzen in de Nederlandse popcultuur. De laatste winnaar was Floor Jansen in 2020. Daarvoor waren onder meer Ronnie Flex, Kensington, Martin Garrix en het hiphopcollectief New Wave de gelukkigen.

Vorig jaar bleef het geldbedrag dat aan de prijs verbonden is overigens niet in de kas. De volledige 10.000 euro ging naar componisten, tekstschrijvers en uitvoerende muzikanten die het moeilijk hadden in de crisis.

De winnaar van dit jaar wordt bekendgemaakt op 22 januari.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.