Première thriller Anne Hathaway flinke flop

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

LOS ANGELES – De makers van de film Serenity hadden het graag anders gezien, maar de première van de thriller in de Amerikaanse bioscopen leverde afgelopen weekend ‘slechts’ 4,8 miljoen dollar (4,2 miljoen euro) op. Voor Amerikaanse begrippen is dat een flinke flop. De film, waarin acteurs Anne Hathaway en Matthew McConaughey de hoofdrollen spelen, kostte 25 miljoen dollar om te maken.

De schrale opbrengst heeft wellicht te maken met de slechte kritieken die de film afgelopen week kreeg. Critici waren “niet onder de indruk” van de film en klaagden over de ongeloofwaardige wendingen en het slechte script.

De opbrengst van Serenity stak schril af bij de lucratiefste film van het weekend. De film Glass van The Sixth Sense en Unbreakable-regisseur M. Night Shyamalan bracht in het tweede weekend na verschijnen omgerekend 16,8 miljoen euro op.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.