Presentatie Eurovisiesongfestival is bijna rond

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De organisatie van het Eurovisiesongfestival in Rotterdam weet bijna wie het liedjesspektakel volgend jaar gaan presenteren. “We zijn er bijna uit”, vertelde uitvoerend producent Sietse Bakker in RTL Boulevard.

Als het aan Sietse ligt, wordt het evenement gepresenteerd door drie mensen. “Drie is eigenlijk heel mooi.” Eva Jinek, die door veel mensen werd aangewezen als presentatrice, loopt door haar overstap van de NPO naar RTL in ieder geval de klus niet mis. “Ik sluit niets uit.

Of acteur Michiel Huisman de show aan elkaar gaat praten, wil Sietse ook niet verklappen. “Ik zeg niks. Ik oefen m’n pokerface.” Wie daadwerkelijk de presentatie op zich gaat nemen, wordt waarschijnlijk in de komende weken bekendgemaakt.

Wel meldde de producent dat het decor voor het Eurovisiesongfestival, dat op 12, 14 en 16 mei plaatsvindt in Rotterdam Ahoy, al is gekozen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.