Prins Albert deelt kerstcadeaus uit

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

MONACO – Prins Albert II en prinses Charlène hebben donderdag een aantal inwoners van Monaco blij gemaakt met een kerstcadeautje. Tijdens een jaarlijks terugkerende bijeenkomst van het Rode Kruis deelde het paar pakjes uit.

De prinses van Monaco overhandigde de tasjes, waarvan niet duidelijk is wat erin zit. Ook kregen de aanwezigen een kerstkaartje met een foto van de tweeling van Albert en Charlène. Daarop is te zien hoe prins Jacques en prinses Gabriella in feestelijke kleding poseren voor een versierde kerstboom. “Vrolijk kerstfeest” staat er onderaan de kaart.

Albert en Charlène hebben een speciale band met het Rode Kruis. De prins is voorzitter van het Monegaskische Rode Kruis en bezoekt ieder jaar het Rode Kruis Gala, het belangrijkste society evenement aan het begin van de zomer.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.