Prins S. en de Geit gaat Sziget-optreden niet snel vergeten

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De Haagse formatie Prins S. en de Geit heeft buitengewoon genoten van zijn optreden op het Hongaarse festival Sziget. “Het was echt fucking sick”, zegt frontman Scott Beekhuizen na terugkeer in Nederland in een video op Instagram.

“Het publiek was waanzinnig met alle dierenballonnen en dierentekeningen en gewoon de hele vibe. Het was echt heel vet, iedereen bedankt die er was”, vervolgt Beekhuizen. Speciaal vanwege het nummer Kinderboerderij hadden fans de ballonnen meegenomen. “Het was echt super sick, we gaan het niet snel vergeten.”

Prins S. en de Geit opende donderdag de Europa-stage op het populaire festival. De band is niet de enige Nederlandse act in Boedapest. De stadsgenoten van Son Mieux openden donderdag het hoofdpodium en ook onder anderen Bizzey en Reinier Zonneveld treden op.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.