Prins William krijgt eerste prik tegen coronavirus

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Prins William heeft woensdag een eerste dosis van het coronavaccin gekregen. Dat heeft hij donderdag zelf bekendgemaakt op Twitter. De Britse prins plaatste een foto waarop is te zien dat hij de prik krijgt toegediend in zijn arm.

William maakte meteen gebruik van de gelegenheid om het Britse zorgpersoneel te bedanken voor hun inzet. “Aan allen die werken aan de uitrol van het vaccin, bedankt voor alles wat jullie hebben gedaan en blijven doen”, aldus de 38-jarige William in zijn tweet.

Eerder werden ook al andere oudere leden van het Britse koningshuis gevaccineerd, onder wie koningin Elizabeth en haar zoon prins Charles.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.