Prinses Amalia heeft door armbreuk bachelordiploma nog niet

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Prinses Amalia heeft vanwege haar armbreuk uitstel gekregen voor één vak van haar bachelor Politics, Psychology, Law and Economics (PPLE). Ze zal na het succesvol afronden van dit vak haar bachelordiploma in ontvangst nemen, meldt de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) maandag. De prinses brak vorige maand haar arm na een val van haar paard.

Amalia nam maandagmiddag wel deel aan de Graduation Ceremony in het Koninklijk Concertgebouw, aldus de RVD. Ook koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinsessen Beatrix, Alexia en Ariane waren aanwezig.

Eerder werd al bekend dat Amalia in het nieuwe studiejaar begint met een bachelor Nederlands Recht, ook aan de Universiteit van Amsterdam. Ook gaat ze het opleidingsprogramma volgen aan het Defensity College.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.