Project Hail Mary passeert in VS 200 miljoen, eerste film in 2026

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De film Project Hail Mary met Ryan Gosling in de hoofdrol heeft in de VS binnen drie weken meer dan 200 miljoen dollar opgebracht. Het is daarmee volgens Amerikaanse media de eerste bioscooptitel in 2026 die deze mijlpaal heeft gepasseerd. Scream 7 slaagde er overigens wereldwijd wel in deze opbrengst te behalen.

De sf-film gaat over een natuurkundige (Gosling) die om de wereld te redden in de ruimte moet uitzoeken waarom de zon uitdooft. De film kreeg veel lovende recensies. Volgens kenners maakt Ryan Gosling kans op een Oscarnominatie voor zijn bijzondere rol.

Project Hail Mary doet het over de hele wereld goed. Wereldwijd heeft de film bijna 300 miljoen dollar opgebracht. Het succes van de film is opvallend omdat het geen vervolgfilm is en geen onderdeel uitmaakt van een succesvolle franchise. Project Hail Mary draait nu ook in de Nederlandse bioscopen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.