Qmusic-dj Joost Swinkels maakt podcast over overleden vader

Advertentie
Qmusic-dj Joost Swinkels (25) heeft een nieuwe podcast gemaakt over zijn vader Piet Swinkels, die twintig jaar geleden is overleden aan de gevolgen van leukemie. De eerste aflevering van Liefs, papa Piet is vanaf vrijdagmiddag te beluisteren via onder meer de app van Qmusic en andere podcast-apps.
Swinkels kan zich maar weinig herinneren van zijn vader, maar Piet liet wel talloze brieven en opnames voor hem en zijn broer achter. In de podcast komen die aan bod, maar gaat de dj ook in gesprek met dierbaren en deskundigen op het gebied van rouwverwerking.
Swinkels heeft door de podcast zijn vader leren kennen. “Het klinkt misschien een beetje gek, maar ik ben er dus achter gekomen dat ook ik een vader heb. Dat voelde nooit echt zo, omdat ik hem nauwelijks heb gekend en ik door mijn moeder ben opgevoed. Ik heb door de gesprekken en de documentatie naast mijn vader ook echt de andere helft van mezelf leren kennen”, laat hij weten.
BuzzE