Queer Eye-stylist Tan France opnieuw vader geworden

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De mode-expert van de Netflixshow Queer Eye is opnieuw vader geworden. Tan France en zijn echtgenoot Rob verwelkomden afgelopen weekend hun tweede kindje. “Welkom baby boy #2, Isaac France, geboren afgelopen weekend. Hij vult ons gezinnetje perfect aan”, aldus de stylist op Instagram.

Baby Isaac kwam net als zijn oudere broertje Ismail ter wereld via een draagmoeder. “De grootste dank aan onze ongelofelijke strijder van een draagmoeder voor het geven van het grootste geschenk dat men geven kan”, sluit het stel het bericht af.

France liet, net als bij de aankondiging van Ismail, op 13 april weten dat er een nieuwe baby op komst was. Mocht er een volgende komen, dan zou de stylist het, indien mogelijk, “schattig vinden om dat weer op dezelfde datum openbaar te maken”, deelde hij in de podcast Bobbie’s Milk Drunk.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.