Raad Hollywood wil af van Trump-ster

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

LOS ANGELES – De gemeenteraad in West Hollywood wil dat de ster van Donald Trump op de beroemde Walk of Fame wordt verwijderd. De raad stemde unaniem voor een motie waarin de gemeente en de Kamer van Koophandel worden opgeroepen de ster te verwijderen, bericht The Hollywood Reporter.

De raad wees in de motie op de “zorgwekkende” wijze waarop Trump omgaat met vrouwen. Toch kan de ster vermoedelijk gewoon blijven liggen. De Kamer van Koophandel liet weten dat sterren nooit verwijderd worden omdat ze, eenmaal toegevoegd, voor altijd onderdeel zijn van de historie van de Walk of Fame.

De tegel van Trump is regelmatig het slachtoffer van vandalen. Eind juli werd de ster bewerkt met een pikhouweel. Een Amerikaanse man is inmiddels aangeklaagd voor het vernielen van het eerbetoon. De 24-jarige Austin Clay kan drie jaar cel krijgen als hij wordt veroordeeld.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.