Rachel Bloom en Patrick Brammall ook in The Devil Wears Prada 2

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Rachel Bloom en Patrick Brammall zijn toegevoegd aan de cast van The Devil Wears Prada 2. Het is volgens Deadline nog niet bekend welke rollen zij precies gaan spelen in het vervolg op het origineel uit 2006.

Bloom is onder meer bekend als medebedenker van en hoofdrolspeelster in de serie Crazy Ex-Girlfriend. Brammall speelde mee in series als Glitch, Offspring en No Activity.

The Devil Wears Prada 2 gaat over hoofdredacteur Miranda Priestly (Meryl Streep) van het modeblad Runway, die concurreert met haar voormalige assistente Emily Charlton (Emily Blunt). In het vervolg keren ook Anne Hathaway en Stanley Tucci terug. Lucy Liu, Justin Theroux, B.J. Novak en Pauline Chalamet zijn eveneens nieuw toegevoegd.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.