Radio-dj’s vinden ‘beuker’-inzending Joost Klein ‘vernieuwend’

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Radio-dj’s Domien Verschuuren (Qmusic), Tim Klijn (Radio 538) en Jamie Reuter (NPO 3FM) zijn positief over het songfestivalnummer van Joost Klein. “Ik was heel sceptisch, want ik ben een boomer als het aankomt op muziek. Maar het is een beuker van een inzending”, zegt Verschuuren tegen het ANP.

Joost Klein presenteerde donderdag zijn nummer Europapa, een dancenummer met het kenmerkende gabbergeluid van Klein. Het is een ode aan zijn overleden vader en aan Europa.

Radio 538-dj Tim Klijn denkt niet dat het nummer gaat winnen, maar hij is zeker verrast door de inzending. “Het is heel wat anders dan eerdere jaren”, aldus Klijn. “Het is een enorm aanstekelijk deuntje en het blijft onwijs in je hoofd hangen.” De radio-dj denkt dat het nummer goed bij een “rariteitenkabinet” als het Eurovisie Songfestival past. “We sturen dit jaar een kunstenaar, een opvallend persoon.”

Reuter voerde met NPO 3FM campagne voor Klein toen de kandidaat nog gekozen moest worden. Zij is er dan ook van overtuigd dat Klein gaat winnen. “Het is een lading aan energie en het geeft je meteen een glimlach op je gezicht”, zegt ze. “Hij is vernieuwend, hij brengt het hippe Nederland. Precies hoe de rest van Europa naar ons zou moeten kijken.”

Verschuuren denkt wel dat de meningen over het lied erg wisselend zijn. Hij denkt dat vooral jonge mensen het nummer leuk vinden en oudere mensen wat minder. “Maar het wordt sowieso interessant. We doen voor het eerst sinds jaren weer iets ludieks.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.