Rag’n’Bone Man blaast Europese voorjaarstournee af

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Rag’n’Bone Man moet vanwege “onvoorziene omstandigheden” zijn Europese tournee dit voorjaar afblazen. Dat betekent dat de Britse zanger op 3 april niet in AFAS Live in Amsterdam staat.

Een paar van de concerten heeft Rag’n’Bone Man verplaatst naar komend najaar, laat hij weten op sociale media. Zo haalt hij de show in Amsterdam in op 10 november. De festivals die de zanger in juni en juli in Nederland doet, lijken wel door te gaan. Stadspark Live in Groningen en Bospop in Weert staan gewoon nog op zijn concertagenda.

Rag’n’Bone Man deelt op “onvoorzienbare omstandigheden” na geen verdere uitleg voor het annuleren van zijn tournee. De zanger zegt wel dat hij er erg van baalt. “Ik ben er kapot van dat ik niet naar iedereen toe kan en ik beloof dat ik snel terug ben.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.