Rechtbanktekenaar onthult dat Diddy niet blij was met tekeningen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Rechtbanktekenaar Jane Rosenberg onthult dat Diddy ontevreden was met de tekeningen die ze van hem heeft gemaakt. In een interview met People Magazine vertelt Rosenberg dat Combs haar tijdens een onderbreking in het proces hierop heeft aangesproken.

“Je laat me eruitzien als een koalabeer”, zou de rapper volgens Rosenberg hebben gezegd. Hierna vroeg Combs om een “zachtere” uitdrukking. In tegenstelling tot de rapper, waren zijn moeder en andere familieleden wel tevreden met Rosenbergs werk. “In de lift zeiden ze: ‘Bedankt dat je zo’n onbevooroordeelde kunstenaar bent'”, aldus Rosenberg.

Rosenberg, bekend van het schetsen van onder anderen Donald Trump, Harvey Weinstein en Derek Chauvin werkte in de zaal waarin camera’s verboden waren om het publiek een beeld te geven van de rechtszaak.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.