Regen en wind tijdens sinterklaasintocht op Texel

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Het belooft zaterdag onguur weer te worden tijdens de landelijke sinterklaasintocht op Texel. Volgens Weeronline moeten bezoekers rekening houden met regen en kan het door een noordoostenwind koud aanvoelen. Het weerbureau meldt dat de gevoelstemperatuur tussen de 1 en 4 graden ligt.

Volgens de verwachtingen valt er zo nu en dan een bui. Weeronline adviseert dan ook de regenradar te checken en een dikke jas aan te trekken. Hoewel de temperatuur rond de 7 graden ligt, voelt het een stuk kouder aan door een stevige wind.

Ook in het zuiden is er zaterdag kans op regen. Doordat er minder wind staat, bereikt de temperatuur daar een maximum tussen de 10 en 14 graden.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.