Regisseur Darren Aronofsky gaat film over leven Elon Musk maken
Er komt een film over het leven van techondernemer Elon Musk. Dat schrijft vakblad Variety vrijdag, dat ook weet te melden dat de Amerikaanse filmmaker Darren Aronofsky de film gaat regisseren.
De 52-jarige Musk werd onder meer bekend als oprichter van ruimtevaartbedrijf SpaceX en als topman van autobedrijf Tesla. Vorig jaar nam de in Zuid-Afrika geboren ondernemer berichtendienst Twitter over, die inmiddels bekendstaat onder de naam X. Eerder dit jaar verscheen al een biografie over Musks leven.
Aronofsky was het meest recent verantwoordelijk voor de film The Whale met Brendan Fraser in de hoofdrol. Tot zijn eerdere werk behoren ook films als Requiem for a Dream, The Wrestler en Black Swan. Voor die laatste film werd Aronofsky genomineerd voor een Oscar voor beste regisseur.
BuzzE




