Renee van Wegberg speelt hoofdrol in spektakel in steengroeve

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Musicalster Renee van Wegberg gaat de hoofdrol spelen in de filmische rockmusical De Freule in het Steengroevetheater in Winterswijk. Dat heeft Theater De Storm zondag bekendgemaakt.

Het openluchtspektakel vertelt het verhaal van Freule van Dorth, een orangist die in 1799 door een militaire rechtbank ter dood werd veroordeeld. Dit gebeurde in Winterswijk, op de locatie waar de theatervoorstelling nu wordt gespeeld.

De cast bestaat uit 140 personen. Een groot deel van het ensemble zijn inwoners van Winterswijk en omgeving. De voorstelling wordt gespeeld op 9, 10, 12 en 13 augustus. De kaartverkoop is van start gegaan.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.