Rick and Morty-spin-off rond president Curtis in ontwikkeling

De animatieserie Rick and Morty krijgt een spin-off. Adult Swim, de studio achter de reeks, gaat een serie maken die draait om het personage president Curtis. Dat werd vrijdag bekendgemaakt tijdens Comic-Con in San Diego, meldt Variety.
Curtis is al sinds het tweede seizoen een terugkerend personage in Rick and Morty, een serie over de avonturen van een gekke maar briljante wetenschapper en zijn kleinzoon. De stem wordt verzorgd door Keith David, die dit ook in de spin-off zal doen. Ook Stephanie Beatriz (Brooklyn Nine-Nine) en Jim Rash (Community) doen mee.
“President Curtis spelen was altijd al geweldig”, zegt David in een verklaring. “Het is een droom om zijn wereld in deze nieuwe serie dieper te kunnen verkennen. Ik kan niet wachten tot de fans zien wat voor chaos hij veroorzaakt als Rick er niet is om de show te stelen.”
Een premièredatum is nog niet bekendgemaakt. Rick and Morty is in Nederland op HBO Max te zien.
BuzzE