Ricky Gervais gaat derde seizoen After Life maken

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De Netflix-serie After Life krijgt een derde seizoen. Bedenker en hoofdrolspeler Ricky Gervais bevestigde het nieuws woensdag op Twitter.

“Omdat jullie massaal naar After Life 2 hebben gekeken en het op nummer 1 hebben gekregen, suggereren de aardige mensen bij Netflix dat ik van mijn luie reet moet komen om nog een seizoen te maken. Dit is allemaal jullie schuld”, zo grapt de 58-jarige acteur tegen zijn volgers.

Gervais stond al open voor een vervolg. Eind april stelde de Britse komiek dat er dan wel vraag naar moest zijn bij het publiek en dat de streamingdienst oprechte interesse moet hebben.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.