Rihanna is rijkste vrouwelijke muzikant

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

LOS ANGELES – Van alle vrouwelijke muzikanten heeft Rihanna de vetste bankrekening. Het Amerikaanse zakenblad Forbes rekende uit dat de zangeres een vermogen heeft van 600 miljoen dollar.

De 31-jarige Rihanna, die in 2016 haar laatste album uitbracht, verdiende niet alleen aan haar muziek. De zangeres harkte het meeste geld binnen door haar samenwerking met modemerk LVMH en haar eigen kleding- en beautymerk Fenty.

Rihanna verslaat hiermee Madonna als rijkste vrouwelijke muzikant. Zij staat nu op de tweede plek met een geschat vermogen van 570 miljoen dollar. Céline Dion volgt met 450 miljoen dollar.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.