Rob Kemps blikt terug op ‘magische’ show in Parijs

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Rob Kemps noemt zijn voorstelling Hemel Op Aarde waarmee hij dinsdagavond optrad in een uitverkocht Théâtre Comédie des Champs-Élysées in Parijs “magisch” en spreekt van “een unaniem belachelijk groot succes”, zo schrijft hij op Instagram.

Voor de artiest was het een bijzondere en emotionele avond. “Ik maak een voorstelling over mensen die er niet meer zijn, terwijl mijn moeder er sinds een maand ook niet meer is.” De zanger en cabaretier wees er ook op dat zijn idool Jacques Brel in 1968 op hetzelfde podium stond. “Dat er bijna 700 mensen naar Parijs komen om te luisteren naar een jongen uit Best, dit was een bijzondere aftrap van een nieuw seizoen”, aldus Kemps.

De show vond plaats in Parijs, waar de 39-jarige artiest vorige maand trouwde met zijn partner Stephanie Klaver. Toen sprak hij over “een dag om nooit te vergeten”.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.