Rob Stenders blijft ‘voorlopig’ show maken bij Radio Veronica

Rob Stenders blijft “voorlopig” te horen op Radio Veronica. Dat heeft zenderbaas Robbert-Jan van de Velde dinsdag aan het ANP bevestigd na berichtgeving van De Telegraaf. Volgens sommige media zou Stenders hebben overwogen weer terug naar de NPO te gaan.
Stenders blijft “in elk geval een programma maken op het tijdslot waar hij nu zit”, aldus Van de Velde. De 58-jarige dj maakt nu op weekdagen het programma Bonanza. “Over de verdere invulling van zijn taken doen we later meer mededelingen.”
Stenders stopte eind september als zendermanager bij Radio Veronica. De dj zou om gezondheidsredenen zijn functie hebben neergelegd. Hij werd opgevolgd door Van de Velde.
De radiocoryfee stapte in 2021 over van Radio 2 naar Radio Veronica, om daar als presentator en zendermanager een stempel te drukken op de koers van het station.
BuzzE