Robbie Williams is eerste plek in albumlijst na een week kwijt

Robbie Williams moet zijn eerste plek bovenaan de Album Top 100 na een week alweer inleveren. De Britse zanger, die vorige week op nummer 1 binnenkwam met zijn greatest hits-album XXV, is naar de zesde plaats gezakt.
Voor XXV maakte Williams samen met het Metropole Orkest nieuwe versies van zijn grootste hits. Het is de zevende keer dat de zanger de Album Top 100 aanvoert.
De Nederlandse groep The Analogues Sideshow heeft de eerste plek van Williams overgenomen. De groep, die voorheen platen met covers van The Beatles uitbracht, staat met het eerste album met eigen nummers bovenaan de charts. De tweede plek is net als vorige week voor Harry Styles met Harry’s House. De nummer 3 is nieuwkomer Jack met Waterman.
Album Top 10 week 38
(notering, tussen haakjes notering vorige week, artiest, albumtitel, o.b.v. Album Top 100 samengesteld door GfK Dutch Charts)
1. (3) The Analogues Sideshow – Introducing The Analogues Sideshow
2. (2) Harry Styles – Harry’s House
3. (-) Jack – Waterman
4. (5) Goldband – Betaalbare Romantiek
5. (4) Burna Boy – Love, Damini
6. (1) Robbie Williams – XXV
7. (-) BLACKPINK – Born Pink
8. (RE) Pink Floyd – Animals – 2018 Remix Edition
9. (8) Beyoncé – Renaissance
10. (10) Ed Sheeran – =
BuzzE