Robbie Williams vond documentaire ’traumatisch’ om te maken

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Robbie Williams heeft het niet makkelijk gehad tijdens het maken van de Netflixdocumentaire over zijn leven en carrière. De Britse zanger omschrijft het proces als “traumatisch”.

In de vierdelige reeks, die woensdag verschijnt, geeft Williams (49) commentaar op oude videobeelden van de afgelopen dertig jaar. “Niemand vindt het leuk om foto’s van zichzelf te zien of zijn eigen stem te horen, dus als je dat vermenigvuldigt met het kijken naar jezelf terwijl je lijdt aan psychische aandoeningen, inzinkingen, alcoholisme, depressie en pleinvrees, dan is het net alsof je wordt gedwongen om naar een auto-ongeluk in slow motion te kijken”, zegt de zanger tegen de Britse krant The Independent.

Door zijn bekendheid werd er veel geschreven over zijn mentale problemen, maar volgens Williams werd er destijds anders over gesproken dan nu. “Het was heel verwarrend voor mensen. Ze zeiden: hij hoeft alleen maar te gaan staan en nog een liedje te zingen. Geef hem een zetje, want anders verliezen we geld. Maar wat had moeten gebeuren is: stap in de auto, we gaan beter worden. Maar dat is niet gebeurd en dat is oké omdat ik het heb overleefd.”

Hoewel het nu mentaal een stuk beter gaat met de zanger, had hij geen zin om dat als afsluitende boodschap in zijn documentaire te zeggen. “Wie weet wat er zal gebeuren. Ik ben niet bipolair, maar ik heb wel iets bipolairs. Sommige dagen zijn goed, sommige dagen zijn slecht. Maar het is beter dan dat het was in de jaren negentig en aan het begin van deze eeuw.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.