Rolling Stones zien ‘hun’ FC Barcelona verliezen in El Clásico

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Mick Jagger en Ron Wood zaten zaterdag op de tribune tijdens de voetbalwedstrijd van FC Barcelona tegen Real Madrid. De leden van The Rolling Stones leken zich tijdens de wedstrijd prima te vermaken, op beelden is te zien hoe Jagger een treffer van Barcelona-speler Ilkay Gündogan uitbundig vierde.

De rockers hadden een goede reden om bij de wedstrijd te zitten. De spelers van de Catalaanse club speelden namelijk met het logo van The Rolling Stones op hun tenue. Voorafgaand aan El Clásico, zoals de wedstrijd tussen de twee voetbalclubs ook wel wordt genoemd, werd het logo ook op de tribune vertoond. Voor de aftrap klonk bovendien het nummer Start Me Up van de Britse groep.

Ondanks de aanmoedigingen van de Stones voor ‘hun’ club, verloor Barcelona de wedstrijd van Real Madrid. De wedstrijd eindigde dankzij twee doelpunten van Jude Bellingham in 2-1 in het voordeel van de club uit de Spaanse hoofdstad.

Spotify

Het gebeurt wel vaker dat een muzikaal logo de naam van hoofdsponsor Spotify vervangt op het shirt van FC Barcelona. Zo was ook eerder het logo van de Canadese rapper Drake en de Spaanse zangeres ROSALÍA te zien op de tenues.

Sinds vorige week is er weer veel aandacht voor de Stones. De band bracht met Hackney Diamonds voor het eerst in achttien jaar weer een studioalbum uit met originele songs.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.