Roseanne Barr ziet comeback serie wel zitten

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

LOS ANGELES – Roseanne Barr wil dolgraag meewerken aan een comeback van de comedyserie Roseanne. Dat een vervolg gaat gebeuren is echter nog niet helemaal zeker.

Afgelopen week gingen er geruchten dat er wordt gewerkt aan een vervolg van de serie. Volgens Deadline zouden Barr, John Goodman en hun tv-dochter Sara Gilbert al aan boord zijn. Het zou gaan om acht nieuwe afleveringen van de komediehit uit de jaren tachtig en negentig.

Maar Deadline lijkt iets te hard van stapel te lopen. ”Ik laat jullie weten wanneer/of er een reboot komt van Roseanne”, twitterde de 64-jarige actrice. ”Uiteraard wil ik een reboot van Roseanne maken. De nieuwe politieke realiteit in ons land is voer voor goeie grappen.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.