Rotterdam zet gebouwen in spotlights voor songfestival

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Diverse bekende Rotterdamse gebouwen staan komende week elke avond in de schijnwerpers. Het uitlichten is onderdeel van de intervalact Rock the Roof uit de finale van het Eurovisie Songfestival.

Tot en met 23 mei zijn lichtbundels op de daken van onder meer de Maassilo, Hotel New York en het Depot Boijmans van Beuningen te zien. De Erasmusbrug vormt het middelpunt. De brug, die ook wel bekend staat als de Zwaan, spreidt met stralen van licht aan weerszijden zijn vleugels uit over de stad.

Tijdens Rock the Roof treden zes oud-winnaars van het songfestival op vanaf drie unieke locaties in Rotterdam. Het gaat om Lenny Kuhr (winnares in 1969), Teach-In (1975), Sandra Kim (1986), Helena Paparizou (2005), Lordi (2006) en Måns Zelmerlöw (2015).

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.