Rotterdamse haven sluit grote terminals zolang het stormt

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

ROTTERDAM (ANP) – De haven van Rotterdam heeft alle grote containerterminals gesloten om storm Ciarán. In de kleinere terminals gaat de overslag van goederen voorlopig gewoon door.

Het scheepvaartverkeer ligt vrijwel stil, bevestigt een woordvoerder. Volgens hem gaat het om een gebruikelijke maatregel bij windkracht 8 of meer. “De grote schepen blijven buiten en er vindt minder overslag plaats, maar de haven is gewoon bereikbaar.”

Incidenten hebben zich volgens hem tot dusver nauwelijks voorgedaan, afgezien van enkele duwbakken die bij de Waalhaven zijn losgeraakt. De maatregelen blijven van kracht totdat de wind weer luwt.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.