Ruim 1,2 miljoen kijkers voor I Can See Your Voice

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Meer dan 1,2 miljoen Nederlanders keken naar de muzikale spelshow I Can See Your Voice. Daarmee is het RTL 4-programma het twee na best bekeken programma van donderdagavond, meldt Stichting KijkOnderzoek.

In het programma moet een panel, waarin onder anderen Marieke Elsinga, Fred van Leer en Edsilia Rombley zitten, vooraf een inschatting maken of de zes kandidaten goed of juist helemaal niet kunnen zingen. Wie het panel kan overtuigen en dus het spel wint, mag een duet zingen met de gastartiest. Dat was deze keer René Froger.

I Can See Your Voice volgt het RTL 4 Nieuws van 19.30 uur, waarop 1,4 miljoen mensen afstemden. Het NOS Journaal van 20.00 uur op NPO 1 was met ruim 2 miljoen kijkers het best bekeken programma.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.