Ruim 3 miljoen kijkers zien Oranje WK-ticket grijpen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

HILVERSUM (ANP) – Gemiddeld hebben ruim 3 miljoen tv-kijkers dinsdag gezien hoe het Nederlands elftal zich plaatste voor het WK in Qatar. Zij zagen hoe Noorwegen in een zenuwslopende laatste kwalificatiewedstrijd werd verslagen met 2-0. In totaal keken bijna 5 miljoen mensen minstens een minuut, meldt Stichting KijkOnderzoek.

Het voetbalduel, dat werd uitgezonden op NPO 3, was daarmee verreweg het best bekeken programma van de dag. Hello Goodbye op NPO 1 was primetime het best bekeken alternatief met een score van 833.000 kijkers. De Rijdende Rechter, ook NPO 1, werd door 810.000 mensen gezien.

RTL 4 wist op primetime maar net boven het half miljoen uit te komen: Bureau Hofstad trok 522.000 kijkers. SBS6 bleef daaronder met Steenrijk, Straatarm (487.000) en De Laatste Vraag (275.000).

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.