Ruth Jacott wil tot haar 80e door met optreden
Ruth Jacott wil nog lang niet stoppen met optreden. De 65-jarige zangeres wil “nog zeker” tot haar 80e door, zegt ze zaterdag in De Telegraaf-bijlage Vrouw. “Ik heb het mooiste vak van de wereld. Ik wist als 9-jarig meisje al dat ik zangeres wilde worden, dus dat ik dat tot op deze leeftijd nog steeds mag doen, vind ik heerlijk.”
“Misschien dat ik het zat zou worden als ik elke dag moest werken, maar ik kies zelf hoeveel ik optreed”, vervolgt de zangeres. “En ik heb het geluk dat ik elke keer weer ergens anders sta: de ene keer een dinershow, de andere keer een bruiloft, dan weer in het theater. Het is geen kantoorbaantje, het blijft altijd spannend.”
Jacott probeert ondertussen ook meer tijd vrij te maken voor familie en vrienden. “Nu ik ouder word, besef ik meer dat je moet koesteren wat je hebt. Er vallen immers ook mensen weg. Toen ik deze zomer 65 werd, heb ik er daarom ook bewust voor gekozen om met de belangrijkste mensen in mijn leven een week op vakantie te gaan.”
BuzzE





