Sabrina Carpenter wint meeste Kids’ Choice Awards

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Sabrina Carpenter is zaterdagavond de meeste keren in de prijzen gevallen tijdens de uitreiking van de Kids’ Choice Awards van Nickelodeon. De zangeres won drie awards, voor onder meer favoriete album (Short n’ Sweet) en favoriete song (Taste). SZA, Ariana Grande en Jack Black kregen allemaal twee awards.

Black ontving niet alleen de prijs voor favoriete acteur maar ook de King of Comedy Award, een oeuvreprijs. De Minecraft-filmster werd tijdens zijn dankwoord getrakteerd op een slijmdouche, een jaarlijks terugkerend element tijdens de awardshow. Ook zangeres Tyla, die de show presenteerde, werd overladen met groene smurrie.

Behalve Black werd ook Rihanna geëerd met een prijs voor haar gehele carrière. De zangeres werd de eerste winnares van de ICON Silver Blimp Award.

In voorgaande jaren waren er ook Nederlandse winnaars maar Nickelodeon heeft alle lokale categorieën “op pauze gezet”. Het is niet duidelijk of ze in een later jaar terugkeren.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.