Sam Asghari ontkent ‘manisch gedrag’ Britney Spears
Advertentie
Britney Spears heeft vorige week zeker geen ‘mental breakdown’ gehad in een restaurant. Ook heeft de zangeres toen geen ruzie gehad met haar echtgenoot Sam Asghari, zo zegt hij zelf in een video die door TMZ online is gezet.
“Mensen doen een beetje raar als ze m’n vrouw zien. Iedereen is aan het filmen en doet z’n ding. Je weet hoe het gaat”, zo verklaart Asghari de video die van het ‘incident’ uitlekte. De beelden waren gemaakt door mensen die ook aan het eten waren.
Amerikaanse media berichtten vorige week op basis van het filmpje dat Spears in het restaurant wartaal uitsloeg en dat Asghari het pand zonder haar verliet. Volgens Asghari was hij op dat moment de auto aan het halen. “Mensen dachten dat ik was vertrokken, maar dat was niet zo”, zegt hij. “Als je wilt eten en mensen gaan zitten filmen is dat respectloos.”
Op Instagram deelde Asghari ook al een kort bericht waarin hij stelt dat mensen niet alles moeten geloven wat ze online lezen.
BuzzE




