Sam Fender zegt Rock Werchter af om stemproblemen

Sam Fender heeft zijn optreden op het Belgische festival Rock Werchter afgezegd. De Brit zou de derde festivaldag zaterdag afsluiten maar heeft stemproblemen, laat de organisatie vrijdagavond weten. Het is onduidelijk of Fender zondag wel kan spelen op Down The Rabbit Hole, waar hij eveneens headliner is.
Voor Rock Werchter is het afzeggen van Fender extra zuur. Het festival, waar ook veel Nederlanders op afkomen, zag eerder ook al Kings of Leon afzeggen omdat frontman Caleb Followill een ongeluk had gehad. Kings of Leon zou ook op de zaterdag spelen als subheadliner.
YUNGBLUD werd aangetrokken om Kings of Leon te vervangen. Hij schuift nu door naar het late tijdslot. Eerder op de avond valt nu Nothing But Thieves in.
BuzzE