Sarah Ferguson leest voor uit Roodkapje

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Sarah Ferguson leest donderdagmiddag voor uit het sprookje Roodkapje. Haar dochter prinses Beatrice is een van de gasten tijdens de livestream.

Onder anderen een afgevaardigde van de Oscar’s Book Prize voor kinderboeken en kinderboekenschrijfster Francesca Simon schuiven ook aan om Ferguson te horen voorlezen.

De hertogin streamt het voorlezen van verhalen al een aantal maanden via haar eigen kanaal Storytime met ‘Fergie en vrienden’, op Youtube en Facebook. Ze leest op werkdagen om 16.00 uur Britse tijd haar eigen verhalen voor, maar soms dus ook klassiekers en sprookjes. Het kanaal is bedoeld om kinderen tijdens de lockdown vanwege het coronavirus te vermaken.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.