Sarita Lorena mist Siki Martina iedere dag steeds meer

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Zangeres Sarita Lorena, de vriendin van de doodgeschoten dj en muziekproducer Siki Martina, zegt haar vriend elke dag steeds meer te missen. “Vanaf dat moment is mijn wereld gestopt met draaien en de grond onder mijn voeten zakte weg”, zei ze tijdens de strafzaak over de fatale schietpartij van 10 juli vorig jaar, waar ze gebruikmaakte van haar spreekrecht. “Ze zeggen weleens dat tijd heelt. Maar dat is helemaal niet waar, tijd heelt niet.”

Martina (31) werd op een parkeerdek bij metrostation Coolhaven in Rotterdam-West doodgeschoten in het bijzijn van zijn neef. De twee verdachten Christopher L. (32) en Ruchelo C. (33) staan daarvoor terecht in de rechtbank in Rotterdam.

“Wat begon als een normale zondag met ons gezin eindigde in onze grootste nachtmerrie. Als ik wist dat ik Siki die avond voor de laatste keer zou omhelzen had ik hem nog harder beetgepakt of er alles aan gedaan om hem niet uit huis te laten”, zei de zangeres.

Woorden tegen de verdachten

Tegen de verdachten zei ze: “Waarom hebben jullie besloten om het leven van een man te ontnemen die jullie niks heeft aangedaan? Een man die onbewapend was en zichzelf niet eerlijk kon verdedigen? We hebben dit nooit zien aankomen. Hij begaf zich niet in kringen waarin dit normaal was. Siki was geen drugsdealer, hij was geen crimineel. Kijk om je heen, Iedereen die hier aanwezig is voor Siki kan dit beamen.”

“Wij deelden alles met elkaar. We hadden niet alleen een romantische band. Hij was ook mijn zakenpartner. Wij zouden samen al onze doelen afvinken, voor ons en ons gezin. Samen oud worden. Wij zouden eind 2022 ons gezin gaan uitbreiden. Iets waar hij al jarenlang bij mij om zeurde. Iets wat ik hem niet meer kan geven. Iets wat mij is ontnomen.”

Naast Sarita Lorena lazen ook Martina’s moeder en de moeder van een van zijn kinderen een slachtofferverklaring voor.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.