Saskia Noort werkt aan ‘spectaculair’ boek

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Saskia Noort werkt aan een nieuw boek. Dat zegt de 56-jarige schrijfster vrijdag, tijdens het boekenbal in het Internationaal Theater Amsterdam, tegen het ANP.

“Ik ga weer schrijven aan een nieuw boek”, zegt de schrijfster van boeken als De eetclub, Terug naar de kust en Nieuwe buren. “Dat ga ik een beetje opstarten nu.”

Over de inhoud kan Noort nog niets zeggen, laat ze weten. “Daar is het nog te vroeg voor, maar het wordt denk ik wel spectaculair.”

Op de vraag of het een typisch boek voor haar wordt, antwoordt Noort: “Ik denk van niet, maar meestal als het er eenmaal is zegt iedereen: het is een echte Saskia Noort. Dus ik durf daar nog niet te veel over te zeggen.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.