SBS6 brengt Thank You for the Music na half jaar op de buis

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Een half jaar na de oorspronkelijk geplande datum gaat het nieuwe seizoen van Thank You for the Music alsnog van start bij SBS6. Het spelletjesprogramma begint op 25 september, zo meldt de zender.

Vanwege de coronacrisis werden de uitzendingen in maart opgeschort. De serie was al wel opgenomen waardoor speciale Koningsdag- en songfestivalafleveringen nu op een andere dag dan oorspronkelijk gepland langskomen.

In het nieuwe seizoen is Kim-Lian van der Meij weer de presentatrice van dienst. De deelnemende teams staan onder leiding van Johnny de Mol, Sanne Hans en Danny de Munk. De laatste maakt zijn debuut als teamcaptain.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.