Seizoen 4 van Only Murders in the Building speelt in Los Angeles

Het vierde seizoen van de tv-serie Only Murders in the Building speelt zich, zoals verwacht, af in Los Angeles. Dat bevestigt tv-baas Craig Erwich van Disney aan entertainmentwebsite Deadline. In de laatste aflevering van het derde seizoen werd al gehint op een mogelijk vervolg aan de westkust van de Verenigde Staten.
De eerste drie seizoenen van Only Murders in the Building spelen zich af in een fictief appartementencomplex in New York waar twee oudere mannen en een jonge vrouw een podcast maken over mysterieuze moorden die in het gebouw zijn gepleegd. De hoofdrollen worden gespeeld door Martin Short, Steve Martin en Selena Gomez.
“Ik kijk er erg naar uit om te zien hoe Steve, Martin en Selena het appartementencomplex even achter zich laten en naar Los Angeles komen”, zegt Erwich tegen Deadline over de plannen voor het vierde seizoen. De derde reeks speelde zich grotendeels af in een theater op Broadway en was volgens Erwich “een van de meest unieke seizoenen” van de serie. “Op diezelfde unieke manier zal Only Murders ook in Los Angeles gaan plaatsvinden, daar ben ik erg enthousiast over.”
Het is nog niet bekend wanneer het vierde seizoen precies verschijnt op streamingdienst Disney+. Seizoen drie ging vorig jaar in première.
BuzzE