Selena Gomez en Benny Blanco geven muziek voorrang

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Selena Gomez en haar verloofde Benny Blanco hebben voorlopig geen haast met het plannen van hun bruiloft. De twee wilden zich eerst bezighouden met hun gezamenlijke album dat deze week uitkomt.

“Het is oprecht zo’n bijzondere tijd dat we ons kunnen richten op dit album en er ons hart in kunnen leggen, om wat we voelen te vertalen en met de wereld te delen”, zegt Gomez in een gezamenlijk interview met het blad Rolling Stone. “Dat is op dit moment in ieder geval mijn hoofdfocus.”

Toch heeft Gomez ook aandacht voor de bruiloft. Volgens Blanco heeft de zangeres constant nieuwe ideeën voor het feest. “Ik denk dat ze elke dag een nieuwe bruiloft in haar hoofd plant.”

In december werd bekend dat de 32-jarige Gomez en 37-jarige Blanco gaan trouwen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.