Sheeran was al begonnen aan Bond-song toen deal niet doorging
Ed Sheeran had maar al te graag de themesong van de James Bond-film No Time To Die geschreven. De Britse zanger moest echter op het laatste moment plaatsmaken voor Billie Eilish. In de That Peter Crouch Podcast vertelt Sheeran over de teleurstelling die dat met zich meebracht.
Danny Boyle zou de film in eerste instantie regisseren en hij vroeg Sheeran de titelsong te schrijven. Later werd besloten dat Cary Joji Fukunaga de regie op zich zou nemen en hij besloot Eilish te vragen. “Ze zijn van regisseur veranderd, ze hebben het script veranderd en dat was dat”, vertelt Sheeran. “We hadden allerlei vergaderingen gehad, ik was al begonnen met schrijven.”
Sheeran vond het abrupte besluit een behoorlijk bittere pil om te slikken. “Ik ga niet doen alsof dat geen pijn deed. Maar als ze me nog eens zouden vragen, zou ik het zeker doen.”
De themesong van de Bond-film wordt traditiegetrouw speciaal voor de film door een bekende artiest geschreven. Eerder deden artiesten als Adele, Sam Smith, Tina Turner en Paul McCartney dat al eens.
BuzzE





