Shiffrin: Schild blijft de beste skiester

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

SANKT MORITZ – De Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin staat op het punt het slalomrecord van de Oostenrijkse Marlies Schild te verbeteren. Shiffrin staat op 34 wereldbekerzeges, één minder dan de Oostenrijkse specialiste, die in 2014 stopte. Als het gebeurt, dan blijft Schild wat Shiffrin betreft de beste slalomskiester aller tijden.

”Er komt een moment dit seizoen dat ik het record ga breken. Geweldig natuurlijk, maar voor mij betekent het niet meer dan recordhouder op papier. Schild zal altijd de beste blijven omdat zij pionierde met een hele nieuwe stijl van skiën”, aldus Shiffrin, drievoudig wereldkampioene op de slalom.

De Amerikaanse won al twee slaloms om de wereldbeker dit seizoen, maar zij is actief op meerdere disciplines. In het Zwitserse Sankt Moritz komt ze dit weekeinde in actie op de super-G en in de parallel slalom, een relatief nieuw onderdeel. Shiffrin won op de Winterspelen van Pyeongchang begin dit jaar goud op de reuzenslalom.

 

BUZZS

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.