Sinterklaas zet voet aan wal in Gorinchem

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Sinterklaas arriveert zaterdag weer in Nederland. De goedheiligman wordt als eerste verwelkomd in het Zuid-Hollandse Gorinchem, waar naar verwachting 20.000 mensen hem zullen opwachten.

De aanloop naar de intocht verliep afgelopen week traditiegetrouw met de nodige problemen, was in Het Sinterklaasjournaal te zien. Zo bleek dat de pieten het Grote Boek waren vergeten mee te nemen, ging ‘de beste’ tabberd van de sint in vlammen op en was er ondertussen in Nederland onduidelijkheid over de locatie van het Grote Pietenhuis. Vrijdagavond onthulde Sinterklaas tot slot dat hij “helemaal niet naar Gorinchem” zou varen, tot grote verbazing van de pieten.

De stoomboot legt, als alles goed gaat, zaterdag even na het middaguur aan bij de steiger aan de kade van Buiten de Waterpoort. Daarna trekken Sinterklaas en zijn pieten in een stoet de stad in richting de Groenmarkt, waar het programma feestelijk eindigt.

De landelijke aankomst is rechtstreeks te volgen in een extra lange uitzending van Het Sinterklaasjournaal bij de NTR op NPO 3.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.